فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

سیگنالهای 27 دی + دو خبر ویژه از مذاکرات

کلا هنوز هم زیاد بازار جالبی نداریم اما با خبری که به نقل از مدیر عامل غدیر آمده است (برای خواندن متن خبر اینجا کلیک کنید)

بازار امروز کمی به تب و تا ب افتاده است و رنگ سبزی به خود گرفته احتمال اینکه این خبر حداقل این هفته از بازار را مثبت نماید هست. به همین جهت بر آن شدیم تا مواردی که برای خرید میتواند مناسب باشد را ذکر نمایید اما دوستان عزیز توجه داشته باشند که فقط به دید نوسان خرید نمایید.

همچنین شایعاتی از مذاکرات به گوش میرسد مبنی بر اینکه طی این هفته اخبار مثبت بسیار خوبی از مذاکرات خواهد رسید که پیش زمینه این موارد نطق ریاست جمهوری آمریکا در ارتباط با وتوی تحریم های بیشتر از جانب کنگره میباشد که صراحتا اعلام کرد در صورتی که کنگره بخواهد تحریم های بیشتری را علیه ایران اعمال کند تحریم ها رسما وتو خواهد شد. که نشان از پیشرفت قابل ملاحظه در زمینه مذاکرات خواهد بود که با رسیدن این خبر مثبت دیگر هیچ سهمی را نمیتوان در بازار خرید کرد و صف های سنگینی در بازار وجود خواهد داشت. ان شا ا. . .

همچنین خبرهایی از مذاکرات به گوش میرسد مبنی بر اینکه اولین تحریمی که احتمالا تا قبل از پایان سال 93 برداشته خواهد شد و خبر آن بزودی اعلام میشود خبر لغو تحریم سوئیفت میباشد که دروازه ارتباط با دنیاست.

 

و اما پیشنهادات

 

پارسان خرید امروز به دید پله اول  735 و پله دوم  760 تومان  خواهد بود.

شمواد : با در نظر گرفتن حد ضرر 400 به دید پله اول 470 و پله دوم 505 مناسب میباشد این سهم هم اکنون در کف تکنیکی خود قرار داشته که بر اساس الگوهای نموداری احتمال شکست این کف بسیار کم میباشد در هر صورت دوستان هنگام خرید حتما به حد ضرر و پله های صعود سهم توجه داشته باشند

1922 بازدید
رای دادن به این مورد
( 1 رای )
منتشر شده در بازار در دقیقه
کد خبر: 8520

گزارشات پر بازدید