فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

سیگنالهای خرید خودرویی

گروه خودرو بعد از اعلام خبری که به عنوان اولین مرجع طی چندین روز گذشته در گروه تلگرام و چند روز بعد در سایت اعلام کردیم سبب شد که بازار به این مهم پی برده و رشد این گروه آغاز گردد. خوشبختانه تا الان دوستانی که با این خبر و پیشنهاد ما خرید کردند صود 10 الی 20% را بردند که جای خوشحالی دارد اما در ادامه به بررسی دو سهم خودرو و خساپا از این گروه میپردازیم.

مطمئن باشید رشد این گروه کماکان ادامه خواهد داشت. فعلا با توجه به اینکه هیچ قدرتی برای بیرون کشیدن بازار از این وضعیت وجود ندارد مطمئنا این گروه ناجی بازار خواهند بود. همچنین پیشینه بد و بسته بودن زیاد گروه پرتوپالایشی ها فعلا اگر به بازار ضرر نزند مناجی آن نخواهد بود در بازگشایی این سهم ها باید شاهد یک رفتار روانی و تکنیکی از سهامداران باشیم که به عنوان مقاومت زمانی یا خستگی روانی مطرح میباشد که البته از مباحث تحلیل روانی میباشد که برای اولین بار این نوع تحلیل در سال 1387 توسط ایران بورس به بازار بورس ایران و اعضا ویزه معرفی شده است.

خودرو :

این سهم به عنوان لیدر گروه و البته لیدر بازار میباشد که رشد خوبی در این چند روز داشته است اما در آینده سهم دو مقاومت 275 تومان که هم مقاومت تکنیکی و هم مقارن با میانگین 20 روزه میباشد که ممکن است بازار به آن واکنش نشان دهد در صورت برگشت سهم از این قیمت حمایت اول سهم 260 تومان و حمایت دوم 245 میباشد. مقاومت دوم سهم 300 و 328 میباشد که مقاومت 300 از نظر روانی و از نظر تکنیکی دارای قدرت بیشتری میباشد که احتمال برگشت سهم از آن بیشتر میباشد که در صورت برگشت از 300 حمایت اول سهم 280 و حمایت دوم سهم 265 تومان میباشد.

خبهمن :

این سهم هر چند بیشتر هلدینگ میباشد تا خودروئی اما فعلا که بازار این سهم را در دسته خودروئی ها قرار داده است تحرکات این سهم در چند روز اخیر بازار بسیار جالب توجهع بوده است و نشان از یک حرکت و رشد قابل توجه دارد خبهمن احتمال برگشت از 200 را به عنوان مقاومت روانی و همچنین مقاومت  تکنیکی در خود میبیند که در صورت برگشت باید منتظر حمایت های 182 و 160 از این سهم باشیم. در صورت صعود و عبور از رنج 200 الی 208 (تشکیل الگوی صعودی قطعی) باید منتظر 270 از سهم باشیم..

 

پیشنهاد رایگان و ویژه ما به شما اعضا محترم ایران بورس

با تلگرام ایران بورس همراه باشید (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

 

1841 بازدید
رای دادن به این مورد
( 2 رای )
منتشر شده در بازار در دقیقه
کد خبر: 8545

گزارشات پر بازدید