فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

درباره ما

اولین و تنها مجموعه دارای مجوز رسمی اطلاع رسانی بازار بورس کشور از وزارت ارشاد به شماره 90/27556

 

گروه ایران بورس در سال 84 به ابتکار و همت جناب آقای مهندس مهدی کسائیان تحلیلگر ارشد بازار بورس راه اندازی شد از همان ایتدای فعالیت کسب مجوزهای لازم و قانونی برای ادامه فعالیت اولین و مهمترین هدف ایران بورس بوده است برخی از موارد و ابتکارات ایران بورس که برای اولین بار توسط این مجموعه و همت مدیر مسئول ایران بورس آقای مهدی کسائیان به بازار بورس کشور معرفی شده است رادر زیر مرور میکنیم

گروه ایران بورس به عنوان اولین و مجموعه ای میباشد که در سال 1385 سیستم پیامک رادر ایران به خدمت اطلاع رسانی بازار بورس گرفت و مبتکر این طرح میباشد بعد از آن و مخصوصا طی سالهای اخیر بسیاری از سایت های مشابه از این طرح استفاده نمودند.

سیستم پیامک در خدمت سهامداران بازار بورس قرار گرفت تا لحظه به لحظه اخبار و شایعات را در اختیار داشته باشند و همچنین از سیگنالهای آنی بازار بهره ببرند سابقه 7 ساله این بورس خود معرف اعتبار این مجموعه میباشد صحت ارائه اطلاعات و درستی و صداقت در کار سبب شده تا اعضا این مجموعه روز به روز افزایش یافته و حتی در پاره ای موارد کار به جایی رسید که از گرفتن عضو جدید امتناع کریم این باعث خورسندی و مایه مباهات ماست که بسیاری از سهامداران بازار بورس به ما اعتماد دارند و این اعتماد سبب مسئولیت بیشتر ما شده و سعیمان همواره در 8 سال گذشته بر این بوده تا روز به روز بر کمیت و کیفیت خدمات خود بیافزاییم. افتخار ما داشتن اعضایی چون شماست وجود 30000 عضو عادی و ویژه و VIP از سالهای گذشته تا کنون ما را به یکی از بزرگترین گروه های بورس کشور تبدیل کرده است.

از نظر تعداد پیامک ارسالی در طول روز برای هر مشتری و محتوای پیامک های ارسالی نیز به جرات میتوان گفت حرف اول را در ایران میزنیم اخباری که 2روز تا 2 ماه بعد بازار از آن باخبر میشود شایعاتی که اکثریت آنها به حقیقت بدل میشود و سیگنالهایی که افراد را به مشتریان ثابت و همیشگی ما تبدیل میکند.

افتخار ماست که از بین اعضا خود بسیاری کسانی را داریم که مدت 7 سال و از اولین روزها تا کنون عضو سیستم پیامک ما بوده اند. این تعصب فقط از کیفیت خدمات بالای ماست.

همچنین به عنوان اولین و البته تنها مجموعه بازار بورس هستیم که عضویت VIP را راه اندازی نموده این و به جهت سنگینی بیش از حد این عمل در یک سال گذشته هیچ مجموعه ای قادر به کپی برداری و ارائه این نوع طرح نبوده و نخواهد بود تحلیل های آنلاینی که برای ارائه آن باید دیتابیس بیش از قدرتمندی داشته باشید و این ظرفیت برای هر ماه فقط 10 نفر مایباشد تا کیفیت خدمات ارائه شده در سطح عالی باقی بماند.

همچنین تنها مجموعه ای هستیم در کشور که شما میتوانید با مدیر مسئول و کارشناسان تماس تلفنی داشته باشید و تنها مجموعه ای که در آن همه پاسخگو هستند تقریبا در تمام ساید های مشاوره ای که در فضای مجازی وجود دارد هیچ راه تماسی به جز ایمیل وجود ندارد و شما حتی نمیدانید پشت این سایت چه کسی است اما اینجا همه چیز شفاف است و هیچ چیزی برای مخفی کاری وجود ندارد. در ایران بورس تمام پرسنل برای خدمت به شما سهامداران جمع شده اند و راستی و صداقت موجود در مجموعه هیچ راهی برای مخفی کاری نگذاشته است اینجا مطمئنا همه چیز شفاف و در دسترس شما عزیزان مباشد.

جدیدترین خدمت در حوزه بورس کشور  """ گوش به زنگ """

و باز هم ابداعی دیگر در بهتر شدن خدمات ارائه شده به اعضا ایران بورس

در این بخش که مختص افرادی که عضویت ویزه یا VIP  دارند سهم هایی مطرح میشود که قابلیت خرید در روزهای آینده را دارند و در حقیقت به جهت جا نماندن دوستان از بازار و برخی از سهم ها این گونه موارد در این بخش مطرح میشود نوع نگارش در این بخش به گونه ای است که شما را آماده خرید سهم در فردا و یا 2 روزبعد میکند بنابراین با آسودگی خیال میتوانید نسبت به جابجایی سهم های خود اقدام نماییدو فرصت لازم برای خرید و فروش در پرتفوی خود را دارا میباشید برای مثال در گوش به زنگ مطلبی اینگونه نوشته میشود (البته توضیحات بسیار بیشتر خواهد بود) : سهم X در حال تشکیل الگوی صعودی Y میباشد اعضا ویژه سهم را رصد کنند بعد از عبور از قیمت Z رشد خود را آغاز خواهد کرد مقاومت های پیش رو C1  و C2  میباشد

 

روابط عمومی ایران بورس

گزارشات پر بازدید