فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

زمان ورود نقدینگی به بورس رسیده است

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در صورتی که حجم معاملات روزانه بازار افزایش پیدا کند و مستمر باشد به‌نظر می‌رسد فرصت و شرایط خرید در بازار فراهم آمده باشد. علیرضا آریا به خبرگزاری تسنیم گفت: توقف طولانی مدت شاخص بورس در کانال 62 هزار واحد نشان از این داشت که سهامداران از یکسو با احتیاط زیادی نسبت به فروش سهام خود و از سوی دیگر خرید سهام اقدام می‌کنند که این نکته حکایت از انتظار معامله‌گران برای روشن شدن نتیجه مذاکرات هسته‌ای دارد.
 این کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه ابهام در نتیجه مذاکرات و نیز رشد بی اندازه شاخص بورس و قیمت‌ها در سال 92 از جمله دلایل اصلی ریزش بازار سرمایه در ماه‌های گذشته هستند، افزود: با این حال و با توجه به اینکه قیمت‌های فعلی سهام به سطح پایینی رسیده، این روزها شاهد رشد شاخص و قیمت سهام در بازار سرمایه هستیم. وی گفت: افزایش حجم و ارزش معاملات روزانه بازار سهام می‌تواند نویدبخش این موضوع باشد که رفته رفته سرمایه‌گذاران اقدام به ورود منابع خود به بورس می‌کنند که این اتفاق می‌تواند یکی از مشکلات بازار را که کمبود نقدینگی است از بین ببرد. این کارشناس بازار سرمایه اضافه کرد: در صورتی که حجم معاملات روزانه بازار افزایش پیدا کند و مستمر باشد این نشانه می‌تواند تایید‌کننده این مطلب باشد که فرصت و شرایط خرید در بازار فراهم آمده است که ریسک‌پذیرها نیز ترجیح می‌دهند در این روزها وارد بازار شوند.

پول به بورس

4100 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در اخبار
کد خبر: 8604

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید